У с. Заверхи відбулися громадські слухання щодо початку вирубки лісу

Дата: 27.10.2021 17:39

Фото без описуСьогодні, у с. Заверхи в народному домі відбулись громадські слухання щодо початку вирубки лісу.

Участь у заході взяли керівник Мостиського лісництва Ярослав Ціж, лісничий сіл Заверхи, Черневе і Старява Ярослав Келюх та староста сіл Годині, Черневе, Заверхи, Старява Юрій Козиняк.

Працівниками лісової галузі було повідомлено про початок планової вирубки лісових насаджень у масиві біля с. Заверхи. Мешканцям села було загарантовано проведення робіт відповідного до чинного законодавства та допомогу лісництва у підсипці сільських доріг щебнем, а також забезпечення дровами одиноких осіб похилого віку та для опалення народного дому.

Мешканців Заверхів було попереджено, що вивіз відходів в ліс або спалювання сміття, яке не є паливом, заборонено!