Поділися гордістю рідного краю з усією Україною!!!

Дата: 26.10.2021 12:39

Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до всеукраїнського конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України. Конкурс проводять для бібліотекарів та бібліотекарок, однак долучитися можуть усі охочі.

Бібліотекарі є важливими зберігачами знань, адже мають доступ до великої кількості джерел. У фондах бібліотек часто зберігаються рідкісні та цікаві видання на краєзнавчу тематику, доступ до яких є лише у відвідувачів та працівників закладу. Щоб долучитися до конкурсу, потрібно зареєструватися у Вікіпедії і створити чи суттєво поліпшити принаймні одну статтю протягом конкурсного періоду згідно з правилами Вікіпедії.

• Сторінка конкурсу у Вікіпедії: http://biblio.wikipedia.org.ua/

• Адреса організаторів для запитань і пропозицій — glam@wikimedia.org.ua

• Контактна особа: Осадчук Ганна Григорівна (098 719 72 70)