SMS-сповіщення про результат надання адміністративних послуг

Дата: 21.10.2021 10:32

У відділі «Центр надання адміністративних послуг» Мостиської міської ради запрацювала послуга смс-інформування суб’єктів звернення про готовність результату адміністративної послуги, за якою вони зверталися.

Відтепер кожен, хто подає документи до ЦНАПу, може обрати зручний спосіб повідомлення про їх готовність за допомогою смс-повідомлення. На практиці послуги виконуються суб’єктами їх надання у терміни, коротші, ніж це передбачено законодавством.

Таким чином, замовивши послугу у ЦНАП, чекайте sms-повідомлення про її виконання. Отримання на телефон повідомлення від TSNAP «Ваша заява оброблена зверніться у ЦНАП» є свідченням виконання послуги, а також необхідністю звернутися до ЦНАП за отриманням результату згідно з графіком його роботи.

Слідкуйте за смс і ласкаво просимо до ЦНАП Мостиської міської ради.