Мостиська міська рада

Львівської області

Попередній досвід вилився у новий успішний старт

Дата: 20.10.2021 17:31
Кількість переглядів: 535

Фото без опису

Для Лесі Стадник та Марії Козловської зміни в трудовій діяльності розпочалися у січні цього року. У Мостиськах ліквідували знаний серед місцевого населення магазин «Сюрприз», де, власне працювали продавчинями ці дві жінки.

Порадившись з рідними та зваживши всі «за» і «проти», товаришки зрозуміли, що єдиний вихід із ситуації – звернутися до Мостиська районна філія Львівського обласного центру зайнятості, де їх проконсультують кар'єрні радники і допоможуть з працевлаштуванням.

Оскільки героїні нашої історії мали неабиякий досвід роботи у сфері торгівлі продавцями непродовольчих товарів, їх запросили взяли участь в семінарі: «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес». Також вони отримали всебічну інформацію про те, як філія сприяє самозайнятості й підтримує підприємницькі ініціативи безробітних. А ще – пройшли стажування щодо організації малого торговельного підприємства.

Закономірно, що вони загорілися ідеєю розпочати власну справу. Точніше відкрити крамницю подібну до тієї, в якій пропрацювали багато років. Задумано – зроблено Знайшли придатне приміщення в центрі міста. За кошти, отримані від служби зайнятості у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття для відкриття бізнесу, закупили спеціальне обладнання. Своє «дітище» назвали «SURPRISE» («Сюрприз») на згадку про попередній досвід і новий успішний старт.

Підприємиці Леся і Марія в роботі доповнюють одна одну – спокійні, усміхнені, врівноважені. Їхня крамниця сяє чистотою та порядком, а акуратно та зі смаком викладений посуд, жіночі аксесуари, комплекти постелі, картини, подарунки та інший крам милують око відвідувачів і задовольняють вимоги найвибагливіших покупців.

Колишні безробітні щасливі, адже завдяки службі зайнятості тепер працюють на себе, займаються тим, що люблять і про що завжди мріяли.

Мостиська районна філія Львівського ОЦЗ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора