Панахида в пам’ять про полеглих Героїв України

Дата: 14.10.2021 16:27

Сьогодні, 14 жовтня, ми вшановуємо захисників та захисниць, які віддали своє життя за Батьківщину!

Відтак на старому цвинтарі по вул. Галицькій відправили чин панахиди в пам’ять про полеглих Героїв України.

На заході були присутні міський голова Мирослава Пельц, заступник голови районної ради Володимир Горбацьо, духовенство, учасники визвольних змагань та жителі громади, молодь.

Присутні вшанували Героїв, поклали квіти до пам'ятного хреста Борцям за волю України.

Слава захисникам України!