Сучасні мультиборди у закладах освіти Мостиської ТГ

Дата: 13.10.2021 09:05

3 сучасних мультиборди вперше отримали Мостиські школи : ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.», ОЗ " Мостиський ЗЗСО №2 І-ІІІ ст.» та Ліцей №3.

Ознайомлення з практичним застосування інтерактивних панелей (мультибордів) для вчителів відбулось у Мостиському ЗЗСО №2, яке проводив Денис Онікієнко національний тренер по програмі Prestigio, сертифікований тренер Moza Book.

Інтерактивна панель Prestigio PMB728L752/Office 2019 Ukr/ мобільна стійка/ радіоклавіатура з вбудованим комп'ютером (моноблок), у вигляді компактного єдиного пристрою, з єдиним вбудованим блоком живлення, під керуванням операційної системи Windows 10 Pro, для з'єднання частин котрого не потребує зовнiшнiх комутацiйних кабелiв та iнших засобiв.

Програмне забезпечення для створення інтерактивних уроків, учбових завдань, з вбудованою бібліотекою статей, зображень, 3D-переглядів, програм, ефектів та ігор, з повною багатомовною ліцензією на використання протягом 36 місяців.