Служба у справах дітей відвідала сімейні будинки дитячого типу в с.Пнікут

Дата: 11.10.2021 11:23

5 жовтня головним спеціалістом Служби у справах дітей Мостиської міської ради, з метою контролю за житлово-побутовими умовами проживання дітей, станом їх утримання і виховання було відвідано дитячі будинки сімейного типу у с. Пнікут.

З батьками було проведено бесіду щодо цільового використання державної соціальної допомоги, яка виплачується батькам на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Особливу увагу було звернуто на те, що батьки-вихователі несуть особисту відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей-вихованців.

З дітьми – вихованцями було проведено бесіду у формі дитячої гри. Саме у грі активізується рухливість, розвивається процес мислення та викликаються в дітей позитивні емоції.