Про телескопічний навантажувач JCB

Дата: 08.10.2021 15:26

У травні 2021 р. Мостиською міською радою проведено закупівлю телескопічного навантажувача JCB 535-140. Закупівля техніки відбувалася через систему прозорро та сума закупівлі становила 1,75 млн грн.

Навантажувач призначений для погрузки сипучих будівельних матеріалів, розвантаження та погрузки штучних кам'яних матеріалів,  підіймання робітників на висоту для виконання певних робіт (коронування дерев, обслуговування лінії електроосвітлення, монтажу будівельних конструкцій, роботи по експлуатації дахів, фасадні роботи). Також є можливим використання додаткового обладнання (люлька, ковш, вила).

За даний час техніка залучалася до: ремонту та заміни дахів, обрізки дерев, заміни лампочок вуличного освітлення та інших робіт.