Служба у справах дітей провела захід у ліцеї №3 присвячений темі кібербулінгу

Дата: 07.10.2021 10:00

Проблема «хто сильніший» є дуже давньою. Історично так склалося, що усі сімейні, сусідські, суспільні негаразди та непорозуміння виникали через соціальну, економічну, психічну, статеву нерівність.

Нині набирає обертів серед молоді та дітей таке неправильне явище, як  цькування (кібербулінг), приниження за допомогою мобільних телефонів та інтернету.

70 % знущань відбувається словесно – це принизливі обзивання, висміювання, глузування, жорстка критика з боку неповнолітніх.

З метою роз’яснення про ознаки та види булінгу,  про відповідальність за вчинення булінгу, про те як відрізнити звичайний конфлікт від цькування, відбувся захід у Мостиському ліцеї №3 за участі начальника Служби у справах дітей Віктора Копача.

Під час даного заходу учні шостих класів мали нагоду задати запитання, які найбільш їх турбували. Діти дійшли до висновку, що дружні стосунки є запорукою спокійного життя.