Програма святкування Дня захисників і захисниць України

14 жовтня

10.00 – 12.00 – покладення квітів до могил захисників України

11.00 - святкові Літургії у храмах міста Мостиська

14.00 – панахида в пам’ять полеглих Героїв України на старому цвинтарі по вул. Галицькій

14.30-15.00 – урочиста хода від старого цвинтаря по вул. Галицькій до Площі Героїв Небесної Сотні

15.00-16.00 – офіційні заходи на Площі Героїв Небесної, святкова програма

15.00 – проект «Творча кухня» для захисників України, сквер біля міського Народного Дому

19.00 - онлайн прем’єра опери-міфу "Ukraine-Terra Incognita", присвяченої пам’яті Героя України Василя Сліпака (Народний Дім)

Довідково

14 жовтня у Львівській опері – Національна прем’єра Опери-Міфу «Ukraine – Terra Incognita».

Опера-Міф – це новий український формат, в якому народне багатоголосся замінює собою класичний оперний вокал, а сюжет виростає з текстів пісень.

Опера-Міф поєднує найдавніші пісні із сучасним мистецтвом.

Режисерка і авторка опери Уляна Горбачевська зібрала 43 давні українські пісні з різних етнорегіонів України: від Лемківщини до Кубані. Разом із композиторкою Марією Олійник Уляна Горбачевська надала цим народним творам найвищої форми музичного мистецтва – опери.

Детальніше на офіційному сайті: ukraine-young-opera.com