Відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради передали новий «Школярик»

Дата: 04.10.2021 15:48

Автобуси закуплено департаментом освіти і науки ЛОДА за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету на засадах співфінансування з місцевих бюджетів.
Відповідно до розпорядження КМУ від 16 грудня 2020 року #1570-р, розпорядження голови Львівської ОДА, рішенням сесії Мостиської міської ради на засадах співфінансування виділено 230 700 грн. для придбання шкільного автобуса. Вартість одного автобуса складає майже 1,9 млн грн.
«"Школярик" отримають ті громади, які провели оптимізацію навчального процесу та готові до співфінансування, а також ті, де умови добирання є вкрай важкими для дітей. Для автобусів планують закупити GPS-трекери, щоб відслідковувати їх переміщення», - розповів Голова ЛОДА Максим Козицький.