У відділі "ЦНАП" розширено перелік послуг

Дата: 28.09.2021 16:46

Нещодавно у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Мостиської міської ради додатково розпочали надавати наступні адміністративні послуги:

• обмін старого посвідчення водія на нове; (для цього потрібно: старе посвідчення водія, медичну довідку щодо придатності до керування транспортними засобами, паспорт громадянина України або ІD – карточка, ідентифікаційний код).

• відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою; (для цього потрібно: медичну довідку щодо придатності до керування транспортними засобами, паспорт громадянина України або ІD – карточка, ідентифікаційний код, заява про втрату).

• відновлення посвідчення водія у зв’язку з викраденням; (для цього потрібно: медичну довідку щодо придатності до керування транспортними засобами, паспорт громадянина України або ІD – карточка, ідентифікаційний код, заява про втрату, довідка з поліції).

• обмін посвідчення водія у зв’язку зі зміною особистих даних власника; (для цього потрібно: старе посвідчення водія, медичну довідку щодо придатності до керування транспортними засобами, паспорт громадянина України або ІD – карточка, ідентифікаційний код, документ про зміну особистих даних).

• реєстрація нового транспортного засобу; (документи для реєстрації надані торгівельною організацією).

• перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною анкетних даних власника; (документи про зміну анкетних даних).

• перереєстрація транспортного засобу у зв’язку з встановленням газобалонного обладнання; (документи надані організацією яка здійснила встановлення газобалонного обладнання).