Про впровадження навчання для фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності

Дата: 27.09.2021 12:09

З метою теоретичної і практичної підготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду Наказом Мінсоцполітики від 15.03.2021 №131 затверджено Типову програму навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності (далі – Типова програма).

Типова програма передбачає застосування різних форм, методів і прийомів активного навчання фізичних осіб з метою якісного засвоєння ними необхідних знань та набуття навичок, користування цими знаннями при наданні соціальних послуг особам з інвалідністю, особам похилого віку, особам з невиліковними хворобами, особам, які страждають на інтелектуальні та психічні розлади.

Бажаючих пройти дану програму навчання просимо звертатись у відділ соціального захисту та охорони здоров’я Мостиської міської ради.