Відбулось підписання колективної угоди

Дата: 24.09.2021 10:13

24 вересня була підписана колективна угода між відділом освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської обласної державної адміністрації та Об’єднаною організацією профспілки працівників освіти і науки України Мостиської міської, Шегинівської сільської територіальних громад на 2021-2025 рр.

Об’єднана територіальна організація профспілки працівників освіти і науки України Мосттиської міської, Шегинівської сільської територіальних громад в особі голови Об’єднаної територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України  Мосттиської міської, Шегинівської сільської територіальних організації Профспілки, яка представляє інтереси працівників закладів та установ освіти Мостиської ОТГ (надалі Об’єднана організація Профспілки).

Угода визначає узгоджені позиції і дії Сторін, спрямовані на їх співробітництво, створення умов для підвищення ефективності роботи закладів та установ освіти (далі – заклади освіти), реалізацію на цій основі професійних, трудових і соціально-економічних гарантій працівників, забезпечення їх конституційних прав, досягнення злагоди в суспільстві.