У Мостиській територіальній громаді триває вакцинація освітян

Дата: 23.09.2021 16:17

Фото без описуСтаном на 23 вересня залишаються ще 8 закладів освіти, які не мають 80% вакцинованих працівників (з них 2 філії). Всього в територіальній громаді налічується 32 освітні установи, тобто 23 заклади працюють очно у жовтій зоні карантину.
Від сьогодні введено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, відвідувати можна ті заклади освіти, де повністю вакциновані не менш як 80% працівників закладу.
Попри підвищення кваліфікаційного рівня педагогів якість дистанційного навчання ще не дозволяє настільки якісно організувати освітній процес, як це відбувається при очному режимі. Тому вакцинація є вкрай необхідною для якісного очного навчання у школах та збереження здоров’я учасників освітнього процесу.