Бюджет Мостиської громади виконано на 106 %

Дата: 16.09.2021 15:03

За інформацією начальника фінансового управління міської ради Мирослави Шалавило дохідна частина бюджету Мостиської міської ради за 8 місяців ц. р. виконана на 106,3 %. Сума перевиконання становить 3,7 млн. грн.

Збільшились надходження коштів за оренду землі юридичними особами, адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав, акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання підакцизних товарів. Покращилась динаміка надходження податку та збору на доходи фізичних осіб.

Зокрема, ці кошти будуть спрямовані на поточне фінансування установ, фінансову підтримку МКП «Водоканал» та КНП «Мостиська міська лікарня», поточний ремонт дорожньої інфраструктури та тротуару по вул. Я. Мудрого, співфінансування придбання житла для дітей-сиріт.