Відкрито відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю

Дата: 15.09.2021 16:42

Сьогодні, 15 вересня, урочисто відкрито та освячено відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю КУ центр надання соціальних послуг Мостиської міської ради.

На заході були присутні міський голова Мирослава Пельц, в. о. голови Шегинівської сільської ради Оксана Павуцьо, директор Мостиського хлібокомбінату Іван Онишко, духовенство, батьки.

Спільними зусиллями міської ради, працівників відділення та батьків були відремонтовані приміщення для відділення та проведено благоустрій прилеглої території.

Міський голова Мирослава Пельц передала телевізор для потреб відділення та подарунки для дітей.

Також до влаштування свята долучилися директор та працівники Мостиського хлібокомбінату. Для дітей було влаштовано майстер-клас з оздоблення пряників.