Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень

Дата: 13.09.2021 10:06

2-8 вересня 2021 р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 228 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 13 закладів громадського харчування, 62 об’єкти торгівлі продовольчими  товарами, 110 об’єктів торгівлі промисловими товарами, 11 перукарень, 1 ЗОНЗ,  інші об’єкти – 31 (аптеки, майстерні, АТЗ).

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах посилених карантинних обмежень, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей. Водночас, при виявленні порушень здійснюють відповідні заходи реагування.