Відбулись "Обжинки 2021" у селі Крисовичі

Дата: 13.09.2021 10:53

12 вересня на території Санктуарію Матері Божої Фатімської у селі Крисовичі відбулись традиційні щорічні "Обжинки" організатором яких було товариство польської культури села Стрілецьке.
На початку дійства відбулось Богослужіння за участю римокатолицьких священників мостиської громади, яке очолював єпископ помічник львівської архідієцезії РКЦ, уродженець Мостиськ Едвард Кава.

Мешканці навколишніх сіл презентували зібраний урожай, який цього року був дуже щедрим. Учасників спільної подяки за урожай привітала міський голова міста Мостиськ Мирослава Пельц, яка подякувала фермерам та простим людям, які працюють на землі за допомогу територіальній громаді у вирішенню проблемних питань села та висловила надію, що такі добрі події стимулюватимуть сільську молодь залишатися у громаді та працювати на добро суспільства.

Свято завершилося урочистим концертом та гостиною, яку зорганізовували громади сіл.