Відбулася краєзнавча конференція щодо історико-культурних пам’яток Мостищини

Дата: 13.09.2021 09:30

10 вересня у Народному домі м. Мостиська, у читальному залі міської бібліотеки відбулася краєзнавча конференція «Стан, проблеми збереження та перспективи використання історико-культурних пам’яток Мостищини. Палац Страхоцького».

На заході були присутні місцеві краєзнавці, молодь, міський голова Мирослава Пельц, працівники освіти, культури, директор Народного історико-краєзнавчого музею «Мостищина», директор історико-культурного заповідника «Древній Звенигород» та члени координаційної ради громадських організацій нашого міста. Обговорено актуальність проблеми збереження палацу Страхоцького (1820-30 рр.) – окраси передмістя Рудники, єдиної яскравої пам’ятки давніх оборонних замків у нашій громаді. Були висвітлені питання засад та структури краєзнавства, взаємодії з органами влади, освітніми установами, закладами культури та його роль у розвитку туризму.