Свята процесія в честь 20-річчя Коронації Матері Божої в костелі св. Катерини

Дата: 08.09.2021 17:22

У день 20 річниці Коронації Образу Матері Божої в костелі св. Катерини відбулось Святе Богослужіння, яке відправив єпископ Леон Малий. Також святу відправу проводило духовенство римо-католицької віри та місіонери, які протягом цього тижня проводять Святу Місію у костелах Мостищини. Таке велике свято з громадою міста розділила міський голова Мирослава Пельц.

Нагадаємо, що образ Матерї Божої Неустанної Помочі, привезено з Риму до Мостиськ 8 вересня 1883 року Слугою Божим о. Бернандом Лубєньским, після ІІ світової війни, після закриття кляштору ікона була вивезена до Польщі. Образ було повернуто до відбудованого костела св. Катерини та стала відомою в Мостиськах і за його межами.

Після урочистої віпдрави відбулась урочиста хода навколо храму та прилеглими вулицями.

Наслідуймо чесноти Матері Божої, вставаймо перед іконою і благаймо миру, молімось за тих, хто віддав життя за нас, а також за тих, хто боронить країну від ворога.