День підприємця у Яворові

Дата: 07.09.2021 21:12

З нагоди Дня підприємця 7 вересня на Яворівщині відбувся урочистий захід.

Зі святом підприємців привітав голова Яворівської райдержадміністрації Ярослав Коминський, голова районної ради Микола Романюк та депутат Львівської обласної ради Володимир Хархаліс.

На заході також була присутня міський голова Мирослава Педьц та голови територіальних громад району.

За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва та з нагоди Дня підприємця отримали подарунки та подяку від районної державної адміністрації підприємці району. Зокрема, відзнаки отримали підприємці і нашої територіальної громади Галина Тарас, Олег Галабут та Іван Шпег.

На завершення урочистого заходу музичним подарунком став виступ дуету бандуристок у складі Галини Кархут та Соломії Бурчак.