Свята місія у Костелі Іоана Хрестителя

Дата: 07.09.2021 17:53

З 5 вересня по 12 вересня  року Божого на парафії  у місті Мостиська в Костелі Іоана Хрестителя проводиться Свята Місія з нагоди 20-річчя коронації образу Божої Матері Неустанної помочі.

Місії проводять місіонери св. Вікентія де Поль із Закарпаття о. Єжи та о. Ян. Кожен день місії є присвячений певній темі, яку розкривають у своїх науках проповідники. Місійні науки виголошуються на богослужіннях зранку і ввечері.

Сьогодні міський голова Мирослава Пельц пройшла Хресну ходу на місцеве кладовище та вшанувала пам'ять похоронених там монахинь.

Вже завтра в 11 годині в Санктуарії Матері Божої по вулиці Богдана Хмельницького римо-католицька громада буде святкувати 20 річницю Коронації папськими коронами Йоанна Павла ІІ образу Матері Божої Неустанної помочі.