Міьский голова Мирослава Пельц оглянула хід реконструкції приміщення під спортивний зал

Дата: 07.09.2021 16:39

Сьогодні, голова міста Мирослава Пельц та начальник управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади Павло Осипов оглянули хід  реконструкції сесійної зали колишньої Мостиської районної ради. За поданням міського голови і за підтримки депутатів Мостиської міської ради дане приміщення було передано на баланс Відділу освіти, молоді та спорту. На даний момент триває демонтаж стелі, сцени та підлоги. У даному приміщенні буде облаштовано спортзал для потреб освіти. Хочемо висловити окрему подяку батькам і учням, які приймають активну участь у ремонтних  роботах.

Принагідно голова міста ознайомилась з ходом роботи підрозділів : фінансового управління, центрів надання соціальних та адміністративних послуг.

Керівники цих підрозділів розповіли про поточну роботу та ознайомили з планами для покращення надання соціальних та адміністративних послуг населенню. Також Мирослава Пельц поспілкувалась із відвідувачами ЦНАПу.