Капітальний ремонт дороги Мостиська-Самбір триває

Дата: 06.09.2021 15:33

На дорозі Мостиська-Самбір проводять капітальний ремонт з метою модернізації дорожньої інфраструктури, у межах проєкту транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2016-2020".

Міський голова Мирослава Пельц та начальник управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади Павло Осипов задля подальшої ефективної спіпраці зустрілись із представниками підрядної організації "Onur”, яка безпосероедньо здієснює ремонт цієї дороги та провідним інженером Служби автодоріг у Львівській області Романом Калитою.

31 серпня Мостиська міська рада підписала додатковий момерандум із облдержадміністрацією, Службою автомобільних доріг у Львівській області та Яворівською громадою. В якому передбачається облаштування велодоріжки, освітлення і системи відеоспостереження даної ділянки дороги.