Мостиська міська рада

Львівської області

Вітання з Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг

Дата: 06.09.2021 12:16
Кількість переглядів: 815

Фото без опису

Шановні колеги, друзі, усі ті, хто в цей нелегкий час працює на ниві надання адміністративних послуг!

6 вересня 2012 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

Зростання престижу роботи адміністраторів центрів, підкреслює їхню важливу роль в забезпеченні функціонування сервісної держави – держави для громадян і бізнесу, належній реалізації прав фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг, їх наближенню до громадян.

З нагоди 9-ї річниці прийняття Закону України «Про адміністративні послуги» та з огляду на те, що завдяки якісному та неупередженому виконанню обов'язків адміністраторів збільшується ступінь довіри громадян до влади.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Мостиської міської ради щиро вітає вас з професійним святом - Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг!

Бажаємо вам міцного здоров'я, вдячних відвідувачів, пошани від керівництва та нових звершень. Впевнені, що саме ваша наполеглива праця приведе Україну до процвітання, а її народ - до щасливого життя.

Зі святом!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора