Відбулася нарада зі старостами сіл громади

Дата: 03.09.2021 12:43

Фото без описуСьогодні, 3 вересня, відбулася нарада зі старостами сіл Мостиської громади.

Начальник управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади Павло Осипов інформував щодо виділення та завезення щебню для підсипання доріг.

Старостам наголошено на необхідності вакцинації від COVID-19 та проведенні роз’яснювальної щодо дотримання правил благоустрою жителями сіл. Секретар ради Олег Макар інформував про реконструкцію з облаштуванням велодоріжки, освітлення і системи відеоспостереження дороги Мостиська-Краковець. Для співфінансування даних робіт з бюджету міської ради буде виділено 500 тис. грн, а також про результати конкурсного відбору «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». В рамках проекту наша громада отримає навчально-методичну допомогу з вдосконалення системи цивільного захисту та допомогу із забезпечення добровільної пожежної команди спеціалізованим спорядженням. Також створено добровільну пожежну команду у с. Зав’язанці, облаштовано приміщення та буде надано пожежний автомобіль.

Старости сіл розповіли про: пасажирські перевезення, вуличне освітлення, благоустрій, розчищення придорожніх ровів.