Апарат Мостиської міської ради відвідав більше 10 навчальних закладів освіти протягом урочистого святкування

Дата: 01.09.2021 18:24

1 вересня без сумніву перший дзвоник пролунав у кожній школі. Представниками Мостиської міської ради було вирішено побувати на святковій лінійці таких шкіл : ЗЗСО № 2 І-ІІІ ст., Ліцей № 3, Стрілецький ЗЗСО І-ІІ ст., Соколянвський ЗЗСОІ-ІІІ ст., Чернівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Малнівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Мелешківський ЗЗСО І ст., Годинівський ЗЗСО І-ІІ ст., Раденицткий ЗЗСО І-ІІ ст., Зав‘язанцівський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Крукеницький ЗЗСО І-ІІІ ст..

Участь у святі шкіл приймали секретар міської ради Oleh Makar, начальник управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади Павло Осипов, начальник відділу освіти, молоді та спорту Надія Гнатовська , заступник начальниці відділу освіти,молоді та спорту Богдан Курцеба, секретар виконавчого комітету Анжеліка Осипова, головний спеціаліст відділу організаційного та кадрового забезпечення Володимир Волошин та адміністратор відділу ЦНАП Василь Шот.

Кожна школа залишила тільки хороші спогади та склала незабутні враження . Перед вчителями стоїть важка та нелегка задача бо саме вони роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а меленьких українців — гідними, розумними, людяними. Знаємо, що у нашій територіальній громаді тільки найкращі учні та вчителі.

Бажаємо вам від нині навчатись на відмінно, батькам своїм на радість, на славу Україні!