42 дітей Мостиської громади відпочили в оздоровчих дитячих таборах

Дата: 01.09.2021 16:48

Фото без описуОсь і добігло до кінця літо, без сумніву, найкраща пора року для всіх дітей.  Літнє оздоровлення та відпочинок дітей сприяє поліпшенню та зміцненню фізичного та психологічного стану здоров’я дітей, відновленню життєвих сил.

Цьогоріч протягом літніх канікул 42 дітей Мостиської територіальної громади відпочили  в оздоровчих  дитячих таборах  Львівської області та на березі моря. В основному, скористались путівками діти-сироти, діти, які позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти учасників АТО та діти з малозабезпечених сімей.

Довідково.

Згідно Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" путівки, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або інших джерел, не заборонених законодавством, за визначеною Міністерством соціальної політики України квотою на оздоровлення дітей таких пільгових категорій, як діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, бездоглядні та безпритульні діти, діти-інваліди; діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи та спортивні команди, а також діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.