Голова міста привітала учнів шкіл з початком навчального року

Дата: 01.09.2021 15:05

1 вересня міський голова Мирослава Пельц відвідала свято першого дзвоника в загальноосвітній школі № 1, Твіржанській ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Пнікутській ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Очільниця міста привітала всіх присутнів учнів, педагогічний колектив та батьків з Днем знань та початком нового навчального року. Висловила подяку вчителям за виконання важливої місії, як вихоння підростаючого майбутнього покоління нашої нації. Усім батькам побажала здоров'я та терпіння, першокласникам - наснаги і бажання завжди пізнавати щось нове та учням - щоб цей рік пройшов для них щасливо та результативно.

Після урочистих промов талановиті та обдаровані діти проявили свої здібності виконанням пісень.

Голова міста повідомила, що у цьому році першокласників 360, а загальна кількість учнів 3978 .