Одноразова (спеціальна) добровільна декларація - які вимоги до декларанта.

Дата: 02.09.2021 09:55

Мостиська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що в одноразовій спецдекларації джерело доходу не зазначається.

Одноразова (спеціальна) добровільна декларація – це декларація, в якій відображається, зокрема така інформація:

- відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (це прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або у визначених Кодексом випадках – серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України);

- відомості про об’єкти декларування, в обсязі, достатньому для ідентифікації кожного з них;

- самостійно визначена декларантом у національній валюті база для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

- ставка та сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування;

До одноразової (спеціальної) добровільної декларації декларант зобов’язаний додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування.

В одноразовій (спеціальній) добровільній декларації не зазначається інформація про джерела одержання (набуття) декларантом об’єктів декларування.

Контролюючому органу забороняється вимагати додаткові документи, крім передбачених ПКУ.