Підсумкова конференція проєкту "Доступне українсько польське прикордоння : спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури"

Дата: 31.08.2021 13:35

Фото без описуСьогодні відбулась підсумкова конференція проєкту  "Доступне українсько польське прикордоння : спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури", що здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020роки.
Закінчився проєкт, на якому відремонтовану дорогу Мостиська - Краковець протяжністю 19,1 км.
Беручи під увагу безпечність певних моментів уклали додатковий момерандум між облдержадміністрацією, Службою автомобільних доріг у Львівській області та Яворівською і Мостиською громадами.
Після виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію з облаштуванням велодоріжки, освітлення і системи відеоспостереження ділянки дороги Мостиська-Краківець в межах Мостиської міської територіальної громади , міська рада відповідає за реалізацію цього проєкту.