Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 30.08.2021 15:02

Сьогодні, 30 серпня, відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Начальник фінансового управління Мирослава Шалавило інформувала про прогноз бюджету міської ради на 2022-2024 роки. Метою прогнозу є запровадження середньострокового бюджетного прогнозування для встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку громади та можливостями бюджету. У доповіді наведено граничні показники бюджету, враховано зростання цін на товари та послуги, вартості енергоносіїв, заробітної плати, ПДФО та ін., а також внесено зміни до бюджету міської ради, які передбачають виділення 170 тис. грн для закупівлі інсуліну.

Виконавчий комітет прийняв рішення про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та, відповідно до звернень підприємців, надав дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

Також відповідно до звернень надано одноразову грошову допомогу жителям громади з фонду депутатів міської ради, реабілітованим жертвам політичних репресій на Україні та на поховання.