Мостиська міська рада продовжує співпрацю з польським містом Перемишль

Дата: 28.08.2021 21:22

В остатній тиждень серпня у Перемишлі по традиції відбувається "Wincentiada”- День покровителя міста Перемишль у Польщі.
Мер міста Войцех Бакун запросив делегацію із м.Мостиськ, яка складається з мера міста Мирослави Пельц, секретаря міської ради Олега Макара, начальника управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади Павла Осипова та провідного спеціаліста відділу організаційного
та кадрового забезпечення ради Лілії Яворської на святкування цього свята.
28 серпня на ринковій площі Перемишля будуть виступати місцеві художники та творці, а у вечірні години відбудеться концерт. На наступний день у Костелі Францисканів  запланована свята літургія та хресний хід з мощами святого Вінсента.
Міжнародна співпраця дає можливість вивчати процеси європейського розвитку громад, вивчати культуру країни, запозичувати досвід, ознайомитися з європейськими цінностями, а також ділитися своїми надбаннями та традиціями. Участь у схожих заходах є важливою для нас задля підтримки дружніх стосунків з польським містом.