Зустріч освітян Мостиської міської ради перед навчальним роком

Дата: 27.08.2021 15:42

Фото без описуСьогодні у народному домі Мостиської територіальної громади відбулась зустріч “Освіта Мостиської територіальної громади у відновленій суверенній Україні: тенденції, виклики, здобутки” керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Мостиської громади перед початком навчального року.

Приймали участь у зустрічі голова Мостиської ТГ Мирослава Пельц, голова Яворівської районної ради Микола Романюк, заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Володимир Дзюнька, заступник голови Яворівської ради Володимир Горбацьо, керівники закладів освіти та духовенство.

Під час управлінського кластера представниками відділу освіти було обговорено такі питання : "Самоосвіта-крок до професійного та особистого зростання сучасного учителя", "Особливості організації дистанційного навчання у Чернівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка", "Організація краєзнавчо-туристичної діяльності у Берегівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів", "Здорова дитина-здорова нація". Та методистом відділу освіти Марією Мартин висвітлено питання "Реалізація професійного розвитку у системі неперервної педагогічної освіти".

«Висловлюю щиру подяку усім, хто робить свою справу на високому професійному рівні, зацікавлено і творчо. Бажаю всім Вам у новому навчальному році здоров’я, миру, успішних та результативних кроків на шляху розвитку освіти громади»- говорить Володимир Дзюнька.