Турнір Мостиської міської ради та підрядних структур

Дата: 27.08.2021 12:17

У Мостиськах 27 серпня на новому заливному полі вперше відбулись змагання з футболу між командами міської ради, освітян, медицини та старостами.

Зіграти та перевірити свої власні сили погодились 3 команди Мостиської міської ради та її підряних структур. Переможцями стала команда Мостиської міської ради, друге місце посіли старости та третє - медицина і освіта. Нагороджували команди директор "Федерації футболу Мостиської міської ради" Юрій Горін та ветеран спорту Антон Нагрибецький.

Зіграти на полі тепер зможе кожен охочий та безперечно, спортивний майданчик стане улюбленим місцем відпочинку для мешканців міста.