Всеукраїнська акція дитячого малюнка «Що для мене Україна?»

Дата: 26.08.2021 10:28

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, 19 серпня 2021 року  на подвір’ї дитячих будинків сімейного типу с. Пнікут Службою у справах дітей Мостиської міської ради організовано та проведено свято приурочене Дню незалежності. Даний захід відбувся в рамках всеукраїнської акції дитячого малюнка «Що для мене Україна?»

Сюрпризом даного заходу став цікавий виступ дітей, який вони підготували із волонтерами та батьками.

Під час виконання малюнків, було проведено вікторину про знання дітьми цікавих фактів про Україну.

Завершилось свято спільним частування гарячими ковбасками, солодощами і фруктами та запальною дискотекою.