Перший міський турнір з міні - футболу до 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 25.08.2021 15:56

День Прапора Мостиська ДЮСШ відзначила організовуючи перший міський турнір з міні - футболу до 30-ї річниці Незалежності України, серед команд 2012 року народження.

Незважаючи на складні погодні умови, всі команди , які були запрошені, прийняли участь у змаганнях, створюючи своїми щирими дитячими емоціями справжнє свято на стадіоні " Карпати".

Нагороджували учасників змагань: мер міста Мостиська- Мирослава Пельц , начальник управління економічного розвитку Павло Осипов , секретар міської ради Олег Макар, та директор Мостиської ДЮСШ Євген Скляров, які вручили кожній з команд кубки та медалі, також окремо було нагороджено кращих гравців у кожній команді, яким у Мостиській ДЮСШ став Святослав Ковальчик. У підсумку змагань третє місце посіла команда ДЮСШ Городок, другими стала команда Мостиської ДЮСШ, яка у напруженій грі поступилась з рахунком 3-2 переможцю турніру - ДЮСШ " Янтар" Новояворівськ.

Фото без описуФото без опису