Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ і НС

Дата: 20.08.2021 16:07

20 серпня в сесійному залі міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС, на якому розглянуто питання:

• щодо стану забезпечення протипожежного захисту закладів дошкільної, позашкільної та загальної освіти;
  • щодо стану забезпечення мешканців міста якісною і безпечною для здоров’я питною водою;
  • щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з руйнуванням будівель комунальної власності міської ради на випадок негоди;
  • щодо попередження виникнення загорань на полігоні побутових відходів с. Липники.

За результатом розгляду питань порядку денного прийняті рішення, які будуть  доведені  безпосереднім виконавцям до виконання відповідно до їх компетенції і наданих повноважень.