Акція «ПОДАРУЙ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР»

Дата: 19.08.2021 14:28

На передодні святкування Дня Державного прапора України і Дня незалежності України  міський голова Мирослава Пельц вручила жовто-блакитний символ незалежної України – Державний прапор відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради, який в подальшому  буде вручено  кращій школі громади, після чого на урочистій лінійці 1 вересня його отримає найкращий учень школи.

Такі прапори 27 липня цього року було вручено  Яворівській районній державній адміністрації, Яворівській районній раді і головам територіальних громад району військовим комісаром Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимиром Мащаком, якими було започатковано акцію «Подаруй Державний прапор».

Акція  організована в пам'ять про військовослужбовців, що віддали життя під час захисту суверенітету територіальної цілісності та незалежності України, з метою розповсюдження державної символіки, організації заходів національно-патріотичного виховання, виховання поваги до державної символіки, підняття патріотичного духу у суспільстві.