В Мостиській ДПІ проведено «гарячу лінію» з платниками податків

Дата: 16.08.2021 14:09

В Мостиській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області 10.08.2021 року проведено «гарячу лінію» з платниками податків по питанню нарахування  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2020 рік. На запитання підприємців відповідав в.о.начальника Мостиської ДПІ Пасека Юрій та старший державний інспектор Козак Оксана.

Найбільш підприємці цікавилися як у  2021 році податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, нараховуватиметься фізичним особам — власникам об’єктів нерухомості (будинків, квартир тощо) за 2020 рік, яка є база оподаткування  оподаткування по податку на нерухомість в 2021 році( за 2020 рік), коли сума податку збільшується на 25000,00 гривень, які пільги зі сплати податку якщо введені в експлуатацію але не зареєстровані об’єкти,  обов’язок сплати, строки та відповідальність.

Під час зустрічі підприємці висловили зацікавленість в оперативному отриманні інформації про податки та діяльність податкової служби.