Відбулося засідання виконавчого комітету Мостиської міської ради

Дата: 16.08.2021 09:18

Фото без опису   13 серпня, відбулося засідання виконавчого комітету Мостиської міської ради.

Засідання розпочав начальник служби у справах дітей міської ради Віктор Копач, який подав на розгляд та затвердження низку питань:

• про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо позбавлення батьківських прав громадянина 1 відносно її неповнолітніх синів;
  • про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо визнання особи як такої, що втратила право на користування житловим приміщенням;
  • про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо позбавлення батьківських прав громадянина 2 відносно неповнолітньої дочки;
  • про розгляд та затвердження відповіді органу опіки та піклування на зварення громадянина, про призначення опікуна над нерухомим майном дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • про зняття з обліку сімей, яких опинились у складних життєвих обставинах.

Також затвердили проєкт "Прогноз бюджету Мостиської міської ради (територіальної громади ) на 2022-2024 роки".
   Прийнято рішення про реструктуризацію заборгованості по відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам за використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів зміни та доповнення до рішення виконавчокого комітети Мостиської міської ради № 4 від 11.02.2021р. «Про уповноваження посадових осіб на складання приписів та протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП».
   Було вирішено заборонити рух піших колон під час похорону в населених пунктах Мостиської ТГ на автомобільних дорогах державного значення М-11 Львів - Шегині та Т-14-15 Мостиська - Самбір - Борислав.
Також надано дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в м. Мостиська на вул. Полуботка, 3 , вул. Зелена, 1 та в с. Завада. Прийнято рішення про присвоєння поштової адреси житловому будинку.
   Членами виконкому прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Мостиської громади, реабілітованим жертвам політичних репресій ( 1 особа - 500 грн. ), на поховання ( 1 особа - 1045 грн. ), а також з нагоди святкування 30-ти річчя Незалежності України ( 28 осіб по 1000грн. ). З фондів голови та депутатів міської ради виділити 5 особам кошти на загальну суму 10 тис. гривень.