З 1 серпня набувають чинності зміни до форми та змісту розрахункових документів

Дата: 13.08.2021 16:03

Мостиська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що з 1 серпня 2021 року набувають чинності нові вимоги до форми та змісту розрахункових документів, які формують реєстратори розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Зміни до форми та змісту розрахункових документів (чеків РРО/ПРРО) стосуються обов’язкової наявності в них:

- відображення найменування суб’єкта господарювання;

- зазначення валюти операції;

- найменування платіжної системи;

- QR-коду (за наявності).

Звертаємо увагу, що QR-код це не обов’язковий реквізит у чеку, але має містити у собі обов’язкову інформацію за наявності в чеку та покликаний спростити процедуру надсилання на абонентський номер та/або адресу електронної пошти споживача фіскального чеку продавцем! У разі наявності QR-коду у фіскальному чеку сам QR-код має містити в собі таку обов’язкову інформацію:

- код автентифікації повідомлення (МАС) цього чеку;

- дату та час здійснення розрахункових операцій;

- фіскальний номер касового чека/фіскальний номер електронного касового чека в межах зміни;

- суму розрахункової операції;