Мостиська міська рада готуватиме документи для комплексного плану просторового розвитку громади

Дата: 13.08.2021 14:14

12 серпня міський голова Мирослава Пельц провела нараду із фахівцями з просторового розвитку, зокрема, у нараді взяв участь Габрель Михайло, експерт у галузі містобудування, та Новіцький Григорій, головний архітектор громади.
    Було прийнято рішення розпочати збір вихідних даних для підготовки Комплексного плану громади, замовити топографічну зйомку території, яка доєдналася до міської ради у 2020 році, оновити Стратегію розвитку.
Також обговорено поетапність дій міської ради щодо підготовки проектних робіт інфраструктурної складової індустріального парку "Мостиський Сухий порт", який минулого тижня був включений у реєстр індустріальних парків.
    Як відомо, згідно до нового законодавства, Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.