Для Мостиської міської лікарні буде закуплено медичне обладнання

Дата: 06.08.2021 14:53

Сьогодні відбулося підписання угоди між Мостиською міською радою, Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові та Мостиським відділенням «Товариства польської культури Львівщини».

Після перемовин сторони дійшли згоди щодо необхідності закупівлі медичного обладнання для Мостиської міської лікарні. Відповідно в межах реалізації проекту буде закуплено медичне обладнання для лікарні вартістю 28000 євро: реанімаційний столик, пульсоксиметр неонатальний, глюкометр, цистоскоп у комплекті STORZ, апарат CPAP, маски для неінвазійної вентиляції легень DRAGER розміром L і M, набір операційних інструментів, візуалізатор вен, світильник LED пересувний, пристрій неонатальний для фототерапії, біохімічний напівавтоматичний аналізатор.