У міській раді проходять відкриті торги щодо продажу прав оренди земельних ділянок

Дата: 04.08.2021 15:33

Мостиською міською радою організовано відкриті торги щодо продажу прав оренди земельних ділянок на території громади для ведення фермерського господарства.

3 серпня на земельному аукціоні було продано право оренди на 7 років на 12 земельних ділянок. Загальна річна сума оренди становить 310 774,51 грн.

Сьогодні, 4 серпня, на аукціоні було продано право оренди на 12 земельних ділянок на загальну річну суму оренди 397 623,09 грн. Ділянки передані в оренду на 7 років.

Фермери-переможці торгів будуть обробляти дані земельні ділянки та покращувати їх родючість.

5 та 6 серпня буде продано право оренди на відкритих торгах ще на 20 земельних ділянок на території Мостиської міської ради.