Дата: 30.07.2021 16:35

Міський голова Мирослава Пельц провела робочу зустріч з представниками служби автомобільних доріг у Львівській області.

На зустрічі обговорено ремонт автомобільної дороги Мостиська-Самбір. На дорозі мають покласти два шари асфальту, нанести розмітку, в межах населених пунктів облаштувати тротуари з однієї сторони та встановити нові павільйони на автобусних зупинках. У селах громади будуть облаштовані відповідні з'їзди з дороги.

Також буде проведено ремонт мостових переходів у с. Крукеничі та с. Нагірне. Мостиською міською радою буде виготовлена проектно-кошторисна документація для цих потреб.

Детальніше з умовами ремонту дороги можна ознайомитися на сайті PROZORRO