Відбулося засідання виконавчого комітету Мостиської міської ради

Дата: 30.07.2021 12:57

Сьогодні, 30 липня, відбулося засідання виконавчого комітету Мостиської міської ради.

Засідання розпочалося із затвердження містобудівних умов та обмежень для будівництва підприємства харчової промисловості з переробки овочів та фруктів по вул. Я. Мудрого. На даній земельній ділянці буде діяти КП «Фрут Банк». Також затверджено містобудівні умови та обмеження для реконструкції нежитлової будівлі під заклад дошкільної освіти з короткотривалим перебуванням дітей по вул. Т. Шевченка.

У зв’язку з припиненням діяльності закладів загальної середньої освіти, виконком міської ради вирішив надати дозвіл на переміщення майна «Мостиського ЗЗСО І-ІІ ступенів» (школа на «Рудниках») на територію ліцею № 3 та Судковицької школи на територію школи у с. Гостинцеве.

Також надано дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в м. Мостиська.

Відповідно до звернень надано одноразову грошову допомогу мешканцям громади, реабілітованій жертві політичних репресій, допомогу з фонду депутатів міської ради, учаснику та потерпілому від Чорнобильської АЕС.