Мостиська міська рада

Львівської області

Жителям громади необхідно укласти договори на вивіз та захоронення ТПВ

Дата: 21.07.2021 18:08
Кількість переглядів: 628

Фото без опису

Мостиська міська рада просить жителів громади звернутися в МКП «Житловик» для укладення договору на вивіз та захоронення ТПВ за адресою: вул.Міцкевича, 13 м. Мостиська, тел. (234) 4-16-05.

Нагадуємо, що згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

Порушеннями правил благоустрою вважаються:

  • Неналежний санітарний стан територій, влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора), стоянка транспортних засобів на газонах, самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів, об’яв, відсутність відповідного дозволу  на розміщення реклами, несвоєчасне косіння об’єктів рослинного карантину, забур’яненість, відсутність договорів на вивезення сміття або сплати за надані послуги, виконання робіт з благоустрою без затверджених проектів на виконання земельних робіт та відповідного ордеру, виданого міською радою, відсутність огорожі на місці розриття, відсутність урн для сміття, тощо.

Чистота і порядок в нашій громаді залежить від кожного з нас, зробимо наші території чистими та привабливими!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора