Відбулася позачергова сесія міської ради

Дата: 20.07.2021 18:21

Вчора, 19 липня, відбулася позачергова сесія міської ради.

Розглянувши матеріали проекту генерального плану міста Мостиська розробленого ТОВ "Інститут геоінформаційних систем", який обгрунтовує довгострокову стратегію планування та забудови території населеного пункту міська рада вирішила затвердити генеральний план міста Мостиська.

Внесено зміни до показників бюджету Мостиської міської ради, виділено кошти для: об’єктів-переможців обласного конкурсу мікропроектів  місцевого розвитку, проекту щодо встановлення системи відеоспостереження, розвитку освіти та культури в громаді, будівництва ліній вуличного освітлення в селах Костильники, Судковичі, Старява, Мелешки, Крукеничі, Стоянці, а також по вул. Вишинського, Крип’якевича, Незалежності, Миколайчука, Конотопської битви, 31-32 в м. Мостиська.

Змінено місцезнаходження (юридичну та фактичну адресу) Комунального підприємства Мостиське бюро технічної інвентаризації з адреси: 81300, Україна, Львівська область, місто Мостиська, вулиця Перемишльська, будинок 3, приміщення 5, на адресу: 81300, Україна, Львівська область, місто Мостиська, вулиця Грушевського, будинок 22.

Також депутатами розглянуто ряд земельних питань.